کمپ ترک اعتیاد در شمال تهران

معرفی کمپ ترک اعتیاد در شمال تهران

یک کمپ ترک اعتیاد در شمال تهران با هدف ارائه خدمات به بهترین حالت در بهترین منطقه از تهران شروع به فعالیت خواهد کرد و با همین هدف موفق شده که مراجعین زیادی را داشته باشد.

کمپ های شمال تهران چه امکاناتی را دارند؟

اگر در جستجوی یک مرکز برای درمان اعتیاد هستید کمپ های شمال تهران انتخابی بی نظیر هستند. کمپ های شمال تهران با امکانات بالا خدمات را در سطح عالی به شما ارائه خواهند داد. از امکانات کمپ های شمال تهران باید به

 • مشاورینی که تخصص بالایی در مورد درمان اعتیاد دارند.
 • اتاق های ویژه که بسیار لوکس هستند و VIP نام دارند.
 • سالن های مجهز برای ورزش های چون بدنسازی، تنیس، بیلیارد و غیره
 • استخر و سایر امکانات

اشاره کرد. امکانات گفته شده در کمپ های تهران به راحتی در اختیار اشخاص قرار خواهد گرفت. فقط کافیست به کمپ های شمال تهران بروید و از میان کمپ های واقع در شمال تهران یکی از کمپ ها را انتخاب کنید.

 

کمپ های شمال تهران چه امکاناتی را دارند؟

 

به جزء امکانات که درمان را راحت کرده کمپ های شمال تهران دارای ویژگی های زیر است.

 • کمپ ها غیرمجاز نیستند بلکه دارای مجوز بهزیستی هستند و اصلا شرط تأسیس کمپ های تهران داشتن مجوزهای ضروری است.
 • مشاوران متخصص هستند یعنی تخصص مشاوران فقط در رابطه با ترک اعتیاد است و مدارک لازم را در حوزه مربوطه دارند.
 • در بیشتر کمپ های شمال تهران شاهد برگزاری جلسات ماتریکس خواهید بود که به طور مرتب برگزار خواهد شد تا بیماران با ترخیص از کمپ سطح علم و آگاهی شان بالا رفته و از اعتیاد دور بگیرند و دیگر به سمت اعتیاد نروند.
 • تیم درمانی آموزش دیده هستند و به همین خاطر در زمان درمان بسیار به شخص معتاد کمک خواهند کرد.

برای شناخت بیشتر با کمپ های شمال تهران و مشاوره گرفتن حتما با تلفن های مجموعه الوکمپ تماس بگیرید.

خدمات و فعالیت های کمپ های شمال تهران

هر کدام از کمپ های شمال تهران دارای زیربنای مناسبی هستند و در بهترین مناطق تهران در قسمت شمال شهر قرار گرفته اند.کمپ های شمال تهران دارای فضایی دوستانه هستند که تحت نظارت کادر درمانی در زمینه های مختلف بهترین خدمات را ارائه کرده اند.

 • خدمات درمانی

جدیدترین خدمات درمانی را دارا هستند. از جمله خدمات باید به سم زدایی، روان درمانی، مشاوره، جلسات درمانی، سالن های ویژه، آموزش مهارت های خاص و غیره است.

 • خدمات پزشکی

خدمات پزشکی شامل گروه روانپزشکی، نورفیدبک درمانی، پزشکان و متخصصان و مددکاران است.

 • خدمات آموزشی

کمپ های شمال تهران با جمع کردن تیمی مجرب برای درمان کلاس های آموزشی را برگزار خواهند کرد. کلاس های آموزشی شامل ماتریکس با هدف درمان اعتیاد به شیشه، کلاس ها برای آموزش دیدن اشخاص معتاد، کلاس های آموزشی برای خانواده های درگیر با اعتیاد و غیره

 • ترک شیشه

در کمپ های شمال تهران ترک شیشه با جدیدترین متدها انجام خواهد شد که شامل برگزاری جلسات ماتریکس است. ( زیرا جلسات ماتریکس برای ترک شیشه، مرفین و دیگر مواد مخدر است. ) که به بهترین نحو در حال انجام شدن است.

 • ترک مرفین
 • امکانات رفاهی
 • امکانات تفریحی

امکانات تفریحی امکاناتی بوده که باعث آرام کردن ذهن شخص بیمار خواهد شد.

 • امکانات ورزشی

از امکانات ورزشی باید به سالن، میز مخصوص به بیلیارد و غیره اشاره کرد که نقش زیادی را برای بهبودی بیمار دارد.

خدمات و فعالیت های کمپ های شمال تهران

توضیحاتی در مورد یک کمپ برتر شمال تهران

کمپ برتر در نظر گرفته شده سال ها قبل مجوز لازم را از سوی سازمان بهزیستی دریافت کرده و جزء کمپ های برگزیده است.

مرکز فعالیت های خود را با مدیریت نیروهای ارزنده در کنار کمک های خیرین انجام خواهد داد. از نظر رتبه رتبه اول در میان کمپ های شمال تهران را دارد و علت برتری چنین کمپی نسبت به سایر کمپ ها موارد زیر است.

 • مشاوران خبره
 • وجود پایگاه اخلاقی، اعتقادی با حضور افراد روحانی ( برای آموزش های اخلاقی )
 • رعایت حال معتادان ضعیف از نظر مالی
 • خدمات دهی در طول شبانه روز در همه ایام
 • سابقه بالای کاری
 • خدمات مشاوره و مراقبت از معتاد تا ترک کامل اعتیاد

برتر بودن کمپ با نتیجه فعالیت ها مشخص شده یعنی خود کمپ ترک اعتیاد  توانسته که با خدمات ارزنده خود معتادان زیادی را حمایت کند تا ترک انجام گیرد.معمولا مبنای کمپ اخلاق و ترک اعتیاد است و بر طبق همین مبنا راه پر از سرآشیبی ترک اعتیاد را هموار کرده است.امروزه بهترین کمپ های شمال تهران با گسترده تر کردن وسایل و تجهیزات خود، برنامه های مذهبی و فرهنگی، تیم درمانی کامل خود و غیره را با روش های گوناگون همراه با جلسات مختلفی را برگزار کرده اند به کار خود تا کنون ادامه داده اند.بهترین کمپ های شمال تهران در همه زمان آماده برای پذیرش کردن بیماران هستند و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

روال ترک اعتیاد در کمپ های شمال تهران ( بستری کردن )

ترک اعتیاد اگر به شکل بستری کردن بیمار باشد به ترتیب باید به شکل زیر صورت بگیرد.

 • مشاوره پیش از بستری کردن بیمار
 • پذیرش کردن بیمار و بعد تشکیل دادن پرونده
 • معاینه شدن بیمار و تأیید بیمار برای پذیرش نهایی
 • آزمایش مقدماتی ( آزمایش مقدماتی به صورت تست کیت انجام خواهد شد. )
 • مشخص کردن مواد مصرفی شخص بیمار
 • معرفی بیمار به قسمت بستری و شروع مراقبت های پرستاران برای سم زدایی ( در بخش عمومی

توضیحات گفته شده در مورد مرحله اول بستری شدن بود، مرحله دوم بستری شدن به شرح زیر است.

 • حاضر شدن شخص بیمار در گروه های روانشناسی که به شکل برگزاری جلسات است.
 • حاضر شدن شخص بیمار در جلسات آموزشی برای اطلاع از چگونگی ترک اعتیاد
 • و در نهایت جشن نهایی برای مرخص کردن بیمار که با پایان یافتن دوره درمانی برای خواهد شد.

همچنین پذیرش ابتدایی بیمار در دفتر خود کمپ های شمال تهران انجام خواهد شد و خیلی وقت بیمار و خانواده بیمار را نخواهد گرفت.

 

روال ترک اعتیاد در کمپ های شمال تهران ( بستری کردن )

کیفیت خدمات در کمپ های تهران

همدلی کردن با بیماران در کمپ ترک اعتیاد باعث بالا رفتن کیفیت خدمات خواهد شد. دانستیم که کمپ های تهران به ویژه کمپ های که در شمال تهران قرار دارند دارای کادری حرفه ای و متخصص هستند و تلاش کمپ ها برای ارائه خدمات باکیفیت ادامه داشته است.اما چیزی که باعث بیشتر شدن سطح کیفی کمپ های تهران شده همدلی و احترامی است که به بیماران گذاشته شده است.کمپ ها همواره مسول سلامتی اشخاص حاضر در کمپ ترک اعتیاد  هستند و به همین دلیل باید سعی شود بیماران و خانواده های که از مشکل اعتیاد رنج کشیده اند کمک داده شوند و حس یأس و ناپاکی به حس امید و پاکی تبدیل تبدیل شود.

کمپ ها در راستای کیفیت خدمات باید تعهد کنند که در هر شرایطی بیمار ترک کاملی را داشته باشد و حتی الامکان از ترک جایگزین استفاده نکنند.ترک جایگزین همان روش جایگزین است که از داروهای چون بوپرونورفین، متادون و غیره استفاده خواهد شد.نه تنها کمپ های تهران بلکه همه کمپ ها و مراکز ترک باید از ترک غیردارویی که زیر نظر دکتر متخصص و دکتر روانشناس است استفاده کنند. بدین ترتیب افتخار ترک اعتیاد در کمپ ها بالا خواهد رفت.کیفیت خدمات در کمپ های شمال تهران باعث شده که مردم کمپ ها را به نام برترین کمپ بشناسند. همچنین مجموعه الوکمپ نیز از مجموعه های بودخه که با خدمات باکیفیت خود در بین مردم شناخته شده است و شما می توانید به مجموعه الوکمپ از نظر کیفیت اعتماد کنید.

کمپ های شمال تهران یا کمپ بچه پول دارها

در تهران به ویژه در شمال تهران کمپ های تأسیس شده که با کمپ های دیگر فرق دارند. برای درک تفاوت کمپ های که در شمال تهران هستند شرحی که آورده ایم را تصور کنید.در شمال تهران ساختمان های به نام کمپ و مرکز ترک اعتیاد ساخته شده اند و با فشار دادن زنگ آیفون یکی از کمپ ها، در بزرگی به روی شما باز خواهد شد.در برخورد اول توجه شما به لباس و تیپ رسمی اشخاص جلب خواهد شد چرا که با اشخاصی روبرو خواهید شد که ظاهری بسیار شکیل دارند و با کت و شلوار اتو شده در مقابل شما قرار خواهند گرفت.شما خود را به عنوان یک شخص نیازمند به کمک برای ترک اعتیاد معرفی خواهید کرد. طرز حرف زدن و لحن حرف زدن اشخاص کت و شلواری بسیار ادبی و محترمانه است.با راهنمایی کارکنان کمپ شما وارد فضای کمپ خواهید شد. دیوارهای کمپ رنگی آرامش بخش را دارند. در پی آرامش ذهنی صدای چندین نفر آرامش شما را بر هم خواهد زد به خودتان خواهید آمد سرتان را برگردانده و متوجه سالن روبروی خود خواهید شد.

سالن یک سالن ورزشی است و عده ای مشغول بازی هستند. کمی متعجب خواهید شد چرا که امکانات سالن مجهز و مدرنتر از چیزی است که شما تصورش را کرده اید.دستگاه های ورزشی قرار داده شده در سالن را فقط در باشگاه های مجهز خواهید دید. حتی امکانات رفاهی و تفریحی مثل میز بیلیارد باعث شده که شما به سالن ورزشی بیشتر علاقمند شوید.میز بیلیاردی که برای بازی بیلیارد در سالن قرار داده شده است. چون قرار است بقیه جاهای کمپ را ببینیم.از سالن خارج شده و وارد حیاط خواهیم شد چون فصل بهار است محیط سرسبز و هوا دلپذیر است.در بخش های از حیاط وسایل بازی وجود دارد ( وسایل فوتبال دستی، میز تنیس و غیره ) در بخش دیگر حیاط استخر قرار دارد و اما قسمت خوابگاه در طبقه دوم قرار دارد.اتاق های کمپ گروهی است اما اتاق ویژه یا  VIP نیز برای بیماران خاص ساخته شده است. پتو و تشک خوابگاه تمیز و مرتب شده است چون نظافت و نظم از قوانین کمپ های شمال تهران است.افراد کتابخوان هم اگر به دنبال کتاب هستند بهتر است نگاهی به قفسه کتاب ها بیندازند و کتاب مورد علاقه خود را از قفسه بردارند اما اگر دوست دارید فیلم ببینید و روبروی تلویزیون بزرگ وسط اتاق بنشینید.با اوصاف گفته شده امکانات خوب و حتی بیشتر از بسیاری از خانه ها را دارد. به مکان مجهز بالا، کمپ بچه پولدارها گفته شده چون معتاد در کمپ بسیار راحت است.

خبری از اذیت و آزار معتاد نیست برعکس شرایطی فراهم شده تا معتاد در آرامش و رفاه ترک اعتیاد را تجربه کند.کمپ های لوکس بنا به درخواست اشخاص بیماران را پذیرش و نگهداری خواهند کرد. معمولا درخواست پذیرش شدن در کمپ های لوکس از طرف افراد باسواد، دارای شرایط مالی خوب، جایگاه شغلی مناسب است.اشخاصی که اعتیاد خود را از اطرافیان پنهان کرده اند زیرا اعتیاد بر خلاف شخصیت و فرهنگ خانواده هایشان است و علت اصلی حضور افراد عدم تحمل اعتیاد است.اشخاصی که دوست دارند زندگی جدیدی را شروع کنند و به همین دلیل در نهایت احترام و ادب با بیماران کمپ رفتار خواهد شد طوری که گاهی اوقات فراموش خواهی کرد که مکان یک کمپ ترک اعتیاد است.در مورد تغذیه هم هیچ مشکلی وجود ندارد. منوی غذایی مطابق با ذائقه افراد تهیه شده و حضور کادر درمانی باعث درمان هر چه سریعتر اشخاص گردیده است.

کمپ های شمال تهران یا کمپ بچه پول دارها

قشر خاصی از مردم در کمپ های شمال تهران

اشخاصی که در کمپ های شمال تهران گرد هم آمده اند از قشر خاصی هستند. اشخاص حاضر در کمپ اشخاصی نیستند که با لباس راحتی در فضای کمپ بگردند، اشخاصی نیستند که از وضعیت مالی رنج ببرند.بیشتر اشخاصی که چنین در دام اعتیاد و مصرف مواد مخدر افتاده اند برای تجربه یک هیجان برای چند دقیقه بوده و شروع به استعمال مواد مخدر کرده اند.شرایط بیماران را از هر طرف بنگرید خواهید دید که زندگی بدون مشکلی دارند. برای نمونه بیمارانی از وضعیت مالی خوب، امکانات مالی مناسب، تحصیل کرده و از خانواده های بااصالت هستند.حتی ساقیان مواد دنبالش شان بوده اند و بعد از گذشت مدت زمان خاصی از اعتیاد خسته شده اند چرا که متوجه شده اند که ته اعتیاد چیزی جزء تباهی نیست و احساس مصرف ( در زمان حال ) خود را به عادت دائم مصرف کردن داده اند.

شرایط کمپ باعث شده بسیار راحت باشند و کمپ را مانند خانه خود بدانند. طبق گفته های یکی از مشاوران کمپ های شمال تهران، علت اعتیاد در همه اشخاص هیجان است.چه ثروتمند باشید و چه فقیر ممکن است بنا به مشکلات پیچیده و ساده شخص، اعتیاد به وجود بیاید. زیرا مشکلات هستند که باعث اعتیاد شخص خواهند شد.

( یعنی شخصی که دارای یک مشکل روحی است برای هیجان دادن به خود مصرف را تجربه خواهد کرد چون با خود پنداشته که هیجان مصرف مواد باعث کمتر فکر کردن و رهایی ذهنی از مشکلات خواهد بود. )هدف کمپ های شمال تهران درمان اشخاص صدمه دیده از مصرف مواد اعتیادآور است. در هر صورت قشر خاصی در مقابل کمپ های تهران قرار گرفته که وضعیت خوبی را از هر لحاظ دارد.از مشکلات مطرح شده برای کسانی که در کمپ های شمال تهران حضور یافته اند وضعیت خاصی است که باعث دغدغه شناسایی شان شده زیرا هر کدام یک جایگاه خاص را در جامعه دارند و در میان مردم شناخته شده هستند.

توجه کنید که درمان بیماری اعتیاد در اولویت کمپ ها است. قبلا برای چنین قشری کمپ های مناسب وجود نداشت و اگر معتاد شده بودند دیگر برنامه ای اصولی برای درمان شان نبود.فکر کنید که معتاد از نظر مالی مرفه و زندگی خوبی را دارد اما کمپ از جنس او وجود نداشت چقدر کمبود چنین کمپ های احساس می شد. اما با به وجود آمدن کمپ های شمال تهران چنین معتادانی احساس راحتی و رفاه خواهند کرد و در وضعیت ایده آل ترک خواهند داد.مراکز ترک اعتیاد شمال تهران آماده پذیرش اشخاص از قشر مرفه هستند. چون مراجعه کنندگان افرادی ویژه هستند خدمات باید ویژه باشد، در واقع مکان ترک باید شرایط خوبی را داشته باشد.در ضمن سازمان بهزیستی باید از کمپ های لوکس نیز حمایت کند تا بزخورد خوب برای معتادان خاص را ببیند.شک نداشته باشید که از لحاظ کیفی نیز کمپ ها برتر از سایر کمپ ها هستند و اگر مقایسه کنید متوجه خواهید شد. مراجعه کنندگان افراد متفاوتی هستند که اگر درمان شوند عملکرد خوبی را در اجتماع خواهید دید.

قشر خاصی از مردم در کمپ های شمال تهران

درمان اعتیاد با سختی های زیاد

هر گاه کسی بدن بدن خود را با مواد غیرضروری برای یک مدت طولانی عادت دهد اعتیاد به وجود آمده است.اعتیاد به مواد مخدر یک اعتیاد سخت است که اگر تصمیم به ترک کردن بگیرید باید خود را برای سختی درمان آماده کنید یا به قول معروف پای لرز کار خود بایستید.هر چه مصرف مواد بیشتر باشد اعتیاد سخت تر است. ترک اعتیاد با مشکلاتی روبرو است که سختی و زحمت را زیاد کرده است. به همین دلیل سال هاست که مجامع عمومی بهداشت در دنیا اعتیاد را عملی ضد اخلاقی دانسته اند.هر ساله در دنیا بر مصرف کنندگان تریاک، شیشه، هروئین، گل و غیره افزوده شده است چرا که باندهای قاچاق در سطح وسیعی مواد مخدر را پخش کرده اند. اما علت تمایل به اعتیاد در افراد چیست و چه عاملی باعث تجربه مواد مخدر در افراد است؟عوامل گوناگونی باعث به وجود آمدن اعتیاد خواهد شد که در مقاله های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

نقش تکنولوژی و امکانات در اعتیاد

پیشرفت تجهیزات باعث دگرگونی و پیشرفت زندگی مردم شده است. از جمله پیشرفت های زندگی پیشرفت بهداشت بوده که بسیار در زندگی موثر است.اما در کنار پیشرفت ها، عوارضی هم با خود دارد که شامل ترس از آینده و استرس داشتن از روزهای در پیش رو است که ذهن افراد را مشغول کرده است. دغدغه و کشمکش ذهنی باعث اختلال در سیستم دفاعی بدن و بیماری چون اعتیاد خواهد شد.در ضمن به وجود آمدن اعتیاد مبنای خاصی ندارد زیرا جوانان کم سن و سال ممکن است برای تجربه کردن، نشست و برخاست با دوستان ناباب معتاد شوند.افراد جوان اغلب از روی کنجکاوی، نداشتن حامی و تربیت غلط دچار اعتیاد خواهند شد. هر چند که جوانان بر اثر

 • درماندگی
 • شکست
 • تنهایی
 • فشار روحی
 • عدم کفایت

معتاد خواهند شد اما هیچ کدام از موارد گفته شده دلیل خوبی ( مبنای خوبی ) برای اعتیاد نیستند و درمان شدن به راحتی امکان پذیر نخواهد شد.

نقش تکنولوژی و امکانات در اعتیاد

مشاوره کارساز در کمپ های شمال تهران

یکی از راه های به کار برده شده در مراکز درمان اعتیاد شمال تهران، روش غیردارویی است. روش غیردارویی شامل برگزاری جلسات مشاوره به صورت گروهی و فردی است.منظور از مشاوره فرآیندی است که سبب یاری رساندن به افراد است. مشاوران مراکز شمال تهران هدف شخص را معین کرده، تصمیم درست را برای او انتخاب، باعث حل مشکلات شخصی و اجتماعی او شده و بدین ترتیب درمان موثری را دارند.بیشتر افراد معتاد چون دارای مشکل اعتیاد هستند با سر راه قرار گرفتن مشکلات دیگر برگرفته از اعتیاد چون دارای علم و دانش، تجربه محدودی هستند نیاز دارند که از طرف دیگران کمک داده شوند یعنی شخص ( مشاور ) با بیماران همفکری کند چون معتادان ثبات فکری ندارند و نیاز است از آسیب های بیشتر اعتیاد در امان بمانند.اعتیاد تغییراتی را در زندگی شخص به وجود آورده که باعث ترک شدن از سوی اطرافیان خواهد شد. از جمله مشکلات

 • ناتوانی در انجام کارهای معمولی
 • دوری دوستان
 • ناتوانی در ترک

و غیره است که شخص را دچار استرس، شک، بحران، تعارض خواهد کرد.جالب است بدانید که مواد در بدن شخص سازگار خواهد شد اما زمانی که مصرف بیش از حد شود به جای حس خوشایند حس بدی به شخص داده خواهد شد که باعث عدم تمرکز و از دست دادن سلامتی فرد خواهد شد.با توجه به توضیحات گفته شده باید دیگر متوجه شده باشید که مشاوره برای معتادان و حتی افراد سالم هم لازم است و تصور ناتوانی و دیوانه بودن شخصی که به مشاوره برای دریافت راهنمایی مراجعه کرده تصوری غلط است.برای دریافت مشاوره حتما با مجموعه الوکمپ تماس بگیرید تا از راهنمایی های مرکز نهایت استفاده را ببرید.اگر بگویید شخص به خصوص شخص معتاد باید خود مشکل اعتیادش را حل کند بسیار حرف نادرستی زده اید چون مشاوره لازم و ضروری است.

عملکرد سم زدایی در کمپ های تهران

روش های سم زدایی برای همه کمپ ها مشترک است. یعنی در همه کمپ ها سم زدایی یک اتفاق مشابه رخ خواهد داد.با مصرف نکردن مواد مخدر مرفینی که در درون بدن معتاد وجود دارد از سلول جدا و به درون خون خواهد رفت. سپس مرفین با تجزیه شدن در کبد از طریق عمل دفع خارج خواهد شد. در حقیقت تفاوت در روش سم زدایی تفاوت در استفاده از داروهای گوناگون است.سم زدایی با مصرف کلونیدین نشانه های ترک را کم کرده، سم زدایی با مصرف داروی آگونیست علائم ترک به شکل خفیف درآورده و سم زدایی فوق سریع مرفین به کمک مصرف داروهای آنتاگونیست از بدن دفع خواهد شد.دو مورد که لازم است در مورد سم زدایی که لازم است بدانید به شرح زیر است.

عملکرد سم زدایی در کمپ های تهران

 • نکته اول

برگشت اعتیاد در همه روش های سم زدایی یکسان بوده چرا که پاکی فرد معتاد به روش سم زدایی مربوط نیست. راه های دیگر برای پاک ماندن معتاد استفاده از نگهدارنده ها، درمان روانی، درمان بیماری های پیش زمینه ای، آموزش خانواده ها و پشتیبانی خانواده ها است که باعث پاک ماندن معتاد خواهد شد و موارد گفته شده حرف اول را در عود نکردن اعتیاد خواهند زد.

 • نکته دوم

در بیشتر موارد خواهید دید که انتخاب کننده روش سم زدایی یا خانواده فرد معتاد بوده یا خود معتاد بوده که اشتباه بزرگی است.روش برتر و بهتر در سم زدایی فقط توسط پزشک تشخیص داده خواهد شد. پزشک با صحبت کردن با معتاد و معاینه روش سم زدایی را برای درمان او در نظر خواهد گرفت. قطعا روشی که توسط پزشک انتخاب شده روشی امن و مناسب است.برخی مواقع پیش خواهد آمد که دکتر سم زدایی را درمان ترک اعتیاد معتاد نداند. زیرا پزشک معتقد است که سم زدایی برای شخص نتیجه ای ندارد. در چنین شرایط درمان در زمان طولانی با نگه دارنده متادون ( ام ام تی ) انجام خواهد شد.اما چرا انجام سم زدایی در کمپ ها و مراکز شمال تهران بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است؟چون مجوز دارند، اشخاص متخصص در حال خدمت کردن به مردم هستند، با فعالیت های ویژه خود بر سطح آگاهی معتادان افزوده اند و امکانات بالایی دارند.در نتیجه ترک و درمان جسمی ابتدا به نحو احسن انجام خواهد شد و ترک روحی هم چون مرحله اول ( ترک جسمی ) به خوب انجام خواهد شد و در نهایت ترک اعتیاد با طی کردن مراحل به بهترین صورت ممکن با کمترین احتمال عود اعتیاد برای همه اشخاص معتاد به مواد مخدر اعتیادآور گوناگون انجام خواهد شد.

زمان مورد نیاز برای درمان اعتیاد

چیزی که باعث سرعت بخشیدن به درمان اعتیاد بوده شناخت بیمار نسبت به خود و ویژگی های اعتیاد ( ماده ای که مصرف کرده ) است.اعتیاد هر چقدر هم زمان لازم داشته باشد همراه با صبر ممکن خواهد شد. درمان اعتیاد زمان مشخصی ندارد اما موارد زیر باعث تأثیرگذاری در روند درمان هستند.

 • مقدار مصرف
 • خصوصیات شخصی
 • نوع مواد مصرفی
 • میزان پشتیبانی اطرافیان
 • مصرف دارو یا عدم مصرف دارو برای درمان

 

 

 

 

 

 

تماس با کارشناس (کلیک کنید)