کمپ ترک اعتیاد رایگان

مرکز ترک اعتیاد

کمپ ترک اعتیاد رایگان یک نوع مرکز ترک اعتیاد است که خدمات و سرویس های خود را به معتادانی که از نظر مالی بسیار ضعیف هستند و به صورت کارتون خواب در سطح شهر پراکنده شده اند قرار خواهند داد.

کمپ ترک اعتیاد رایگان

 

معرفی یک مرکز ترک اعتیاد رایگان

فرق اساسی کمپ رایگان با کمپ های دیگر در هزینه است. همان طور که از اسمش مشخص است کمپ یا مرکز ترک اعتیاد رایگان خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار معتادان قرار خواهند داد.در حالی که کمپ های عادی بابت هر خدمت خود هزینه را دریافته خواهند کرد. منظور از رایگان بودن هزینه های یک مرکز ترک اعتیاد اغلب قسمتی از هزینه ها بوده است و معتادانی که به هر دلیلی قادر به پرداخت هیچ گونه هزینه نیستند نیز به کانون بازپروری فرستاده خواهند شد زیرا نیاز دارند که مورد حمایت قرار گیرند.

در همین میان برخی کمپ خود به شناسایی افراد معتاد کارتون خواب در سطح شهر پرداخته و زمینه درمان را برای شان فراهم خواهد کرد.

هدف از جمع آوری معتادان کارتون خواب حمایت کردن برای درمان شدن است. اعتیاد یک مشکل ساده و کوچک نیست که با خود بگویید هر وقت لازم باشد مصرف مواد مخدر را کنار خواهم گذاشت یا هر وقت اراده کنم ترک خواهم کرد.

گاهی اعتیاد ریشه ریشه دوانیده و باعث خواهد شد که فرد دیگر هرگز قادر نباشد به زندگی عادی برگردد و در اعتقاد غرق شود.

بیشتر افرادی که در اعتیاد غرق شده اند آواره کوچه و خیابان شده اند. اگر همین افراد توسط یک کانون یا مرکز ترک اعتیاد جمع آوری و ترک داده شوند کمک زیادی هم به افراد و هم به جامعه شده است.

معرفی یک مرکز ترک اعتیاد رایگان

 

حتی اگر به بهای پرداخت هزینه باشد باز هم کاری ارزشمند است حمایت کردن فردی که معتاد شده و به دلیل اعتیاد از خانه گریزان شده اتفاقی بزرگ برای وی است و قطعا زندگیش عوض می شود و مسیر جدیدی را پیش رو خواهند داشت.

چه بسا افرادی که در سرما و یا گرما به دور از خانه در کنار خیابان یا خرابه به صورت مظلومانه مرده اند و هیچ گناهی به جزء اعتیاد نداشته اند.

مرکز ترک اعتیادی که به خود اجازه داده دست یاری را به سوی معتادان از ترک با مجموعه الوکمپ تماس بگیرید. مجموعه الوکمپ حمایت خود را از معتادانی اعلام کرده و معتادان را از خدمات رایگان خود بهره مند خواهد کرد.

همچنین از دیگر خدمات کمپ و مرکز ترک رایگان اعتیاد آموزش های مربوط به فنی در شاخه های گوناگون است تا بدین وسیله معتادان بتوانند یک کار و حرفه را داشته باشند و در حرفه خود فعالیت کنند.

هدف یک مرکز ترک اعیتاد از خدمات رایگان

در کمپ های رایگان بیماران از خدمات ویژه درمانی استفاده خواهند کرد و در کنار تحت درمان قرار گرفتن جلساتی برای توجیه خانواده های درگیر با مشکل اعتیاد برگزار خواهد شد.

 

هدف یک مرکز ترک اعیتاد از خدمات رایگان

 

کمپ های رایگان زیادی تأسیس شده اند و سابقه کاری خوبی را دارند و حتی روز به روز به تعداد کمپ های که قسمتی از خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار معتادان قرار خواهند داد اضافه شده است اما همه یک هدف را دارند و برای یک هدف شروع به فعالیت کرده اند.

سلامت فرد و جامعه هدف کمپ هاست که باعث پیشرفت و آبادانی کشور شده است. با درمان اعتیاد سعی در به دست آوردن سلامت کرده اند و با حفظ سلامتی سعی در آباد کردن جامعه دارند که هدف بزرگی است که در حال تحقق یافتن است.

اعتیاد یک مشکل شخصی نیست

اعتیاد یک مشکل فردی نیست بلکه یک مشکل اجتماعی است که دامن گیر برخی خانواده ها شده است.

بیماری اعتیاد با درگیر کردن فرد، آینده وی را در اجتماع به خطر خواهد انداخت و کمپ یا مرکز ترک اعتیاد با ارائه راه های گوناگون درمانی از طریق خدمات شروع به درمان بیماری کرده است.در کمپ های ترک اعتیاد راه های مختلفی برای فرد معتاد پیش رو است تا درمان شود که بنا بر روحیات و وضعیت بیماری متفاوت است و اجازه نخواهند داد مشکل اعتیاد بدتر شود.

اعتیاد یک مشکل شخصی نیست

 

شهر تهران و کمپ های ترک اعتیاد رایگان

اگر در سطح شهر تهران دنبال کمپ های رایگان برای ترک اعتیاد باشید حتما خواهید دید که کمپ های زیادی وجود دارد.

کمپ های که مهر تایید بهزیستی را برای فعالیت کردن دریافت کرده اند و هزینه های کمتری را نسبت به سایر کمپ ها دارند.

اگر به دنبال یک فضای آرام به دور از اضطراب و درگیری با قیمت مناسب هستید که برای یک مدت تحت درمان قرار بگیرید ما به شما کمپ های رایگان را پیشنهاد خواهیم کرد.

کمپ های ترک و درمان اعتیاد رایگان در تهران جز مراکز مجازی هستند که با هزینه کم و امکانات مناسب برای بیماران به وجود آمده تا همه بیماران درمان شوند. ( از هر قشری با وضعیت مالی که دارند. )

یک مرکز ترک اعتیاد رایگان با به کار گرفتن دکتران و مشاوران باتجربه و حرفه ای در کار خود با هزینه کمتر شروع به فعالیت کرده است.

علت برتر بودن کمپ های رایگان، هزینه کمتر و مناسب است که نشان دهنده همدلی مسولان کمپ با بیماران است که در قالب خدمتگزاری خود را نشان داده است.

شهر تهران و کمپ های ترک اعتیاد رایگان

 

هدیه کمپ های رایگان در تهران، پاک کردن مددجویان از اعتیاد در شهر تهران است که خود گنج بزرگی برای مردم ساکن تهران است که با اعتیاد به مشکل برخورده اند.

در نظر داشته باشد که هر کمپی را به عنوان کمپ رایگان انتخاب نکنید. کمپ های رایگان برای ترک اعتیاد دارای مجوز سازمان بهزیستی باشد و به شکل اصولی خدمات خود را ارائه دهد.

برای آشنا شدن با یک مرکز ترک اعتیاد رایگان در شهر تهران و کسب اطلاعات دقیق تر از کمپ های رایگان با مجموعه الوکمپ در ارتباط باشید.

مشاوره بخشی از خدمات رایگان کمپ ها

خوشبختانه خدمات مشاوره در همه کمپ ها به صورت رایگان است و در موارد زیر خلاصه خواهد شد.

 • تشخیص بیماری روانی ایجاد شده بر اثر مصرف مواد مخدر
 • بررسی و ارزیابی شرایط بیمار
 • مشاوره شخصی برای درمان به فرد بیمار
 • برگزاری جلسات مشاوره ( برای بیمار و خانواده بیمار )
 • آموزش های لازم به خانواده ها

 

مشاوره بخشی از خدمات رایگان کمپ ها

 

مشاوره در درمان اعتیاد با برگزاری جلسات مشاوره بخشی از درمان روانی بیمار است و درمان روانی بیمار اگر به صورت صحیح انجام شود بیمار بعد از بهبودی دیگر به مصرف باز نخواهد گشت.

در جلسات مشاوره، مشاور با به کار بردن راه ها و روش های علمی علت میل به مصرف و انگیزه فرد را بررسی خواهند کرد تا بتوانند شعله اعتیاد را در درون بیمار برای همیشه خاموش کنند.

موارد زیادی وجود داشته که افراد بیمار به شکل سنتی در خانه ترک اعتیاد را انجام داده اند اما طولی نکشیده که باز به اعتیاد بازگشته اند و بدتر از ترک نکردن بیمار شکست بیماری است که چند بار موفق به ترک نشده است زیرا هر بار انگیزه فرد کاسته خواهد شد و به مراتب فرد دیگر قادر به ترک نیست.

به هر حال راه ترک کردن و درمان شدن بیماری اعتیاد راهی سخت است که باید حتما از مشاوره استفاده شود.

کمک گرفتن از یک مشاوره مجرب و حرفه ای در کار خود باعث راحت شدن ترک خواهد بود. رایگان بودن خدمات مشاوره بدین معنا نیست که مشاوره چندان ضرورت و اهمیتی ندارد بلکه مشاوره راه های ترک روانی را به صورت علمی و تجربی خواهند دانست و فرد بدون کمک مشاوره نباید ترک را حتمی بداند.

رایگان بودن خدمات مشاوره یک لطف بزرگ از سوی کمپ ها یا مراکز ترک است که حسن نیت افراد را رسانده است.

مشاوره بخشی از خدمات رایگان کمپ ها

 

در ضمن کلاس های مشاوره درباره موضوعات مختلف اعتیاد است که مسائل مختلف را مورد بررسی قرار خواهند داد. از جمله مسائل و مشکلات مطرح شده در جلسات مشاوره

 • اعتیاد و فرد معتاد
 • اعتیاد و خانواده
 • اعتیاد و مشکلات شغلی
 • اعتیاد و فرزندان

و غیره است. به طور کلی جلسات مشاوره در یک مرکز ترک اعتیاد موارد زیر را بررسی خواهد کرد.

 • آموزش دادن خانواده ها برای پیشگیری از معتاد شدن فرزندان
 • پیشگیری از اعتیاد دوباره و مصرف مجدد مواد مخدر
 • تغییر گشتالتی
 • مدیریت و کنترل کردن خشم و عصبانیت در زمان اعتیاد
 • یاد گرفتن مهارت های زندگی
 • یاد دادن رفتارهای جایگرین در وابستگی به مصرف مواد مخدر
 • آموزش حل اختلافات
 • پشتیباین روحی و روانی از بیمار در زمان سم زدایی
 • یاد دادن چگونگی برخورد با مسائل اجتماعی
 • پیشگیری از اعتیاد
 • یاد دادن چگونگی عوض کردن سبک زندگی
 • یاد دادن روش های جدید درمان اعتیاد
 • آشنا کردن بیمار با عوارض فیزیکی و روانی همهی مواد مخدرها
 • مراقبت های مورد نیاز بیمار در زمان طی کردن روند درمان

 

پذیرش بیماران در یک مرکز ترک اعتیاد رایگان

و اما به عنوان سخن نهایی در مورد مشاوره رایگان مرکز ترک اعتیاد، باید گفت که برای درمان اعیتاد فرد بیمار نیازمند شرکت در جلسات مشاوره است و باید بپذیرد و عمل کند. ( هر چه را که مشاوره پیش روی او گذاشته است. )

برای درمان بیماری اعتیاد حتما مشاوره اعتماد کنید و کارهای را که او از شما خواسته انجام دهید تا در درمان موفق شوید.

پذیرش بیماران در یک مرکز ترک اعتیاد رایگان

معمولا مراکز ترک اعتیاد در بیشتر ایام سال حتی برخی در روزهای تعطیل در حال فعالیت کردن هستند و بیماران را پذیرش و سپس بستری خواهند کرد و بعد از بستری خدمات را به بیماران ارائه خواهند کرد.

یک مرکز ترک اعتیاد، خدمات گسترده ای را در مورد ترک اعتیاد دارد که شامل موارد زیر است.

 • خدمات درمان اعتیاد
 • خدمات مشاوره
 • خدمات روانپزشکی
 • خدمات بستری
 • و خدمات نوروفیدبک

است. خدمات گفته شده به شکل بستری، سرپایی، اورژانس و مشاوره است. در یک جمع بندی کلی ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد به صورت زیر ( به ترتیب ) است.

پذیرش بیماران در یک مرکز ترک اعتیاد رایگان

 

 • انجام مشاوره پیش از بستری شدن
 • پذیرش و پرونده تشکیل دادن برای بیمار
 • ویزیت شدن بیمار توسط روانشناس
 • ویزیت نهایی توسط روانپزشک برای تشخیص نهایی وضعیت بیمار
 • بستری کردن بیمار
 • مراقبت پرستاران از بیمار
 • انجام درمان در زمان حضور بیمار در مرکز ترک اعتیاد
 • و در آخر ترخیص بیمار

مرکز ترک اعتیاد رایگان و روانپزشکی

اگر مایل به دریافت خدمات خوب روانپزشکی در کمپ هستید پیشنهاد ما به شما مراجعه به مجموعه الوکمپ است.

مراکز و کلینیک های ترک رایگان نیز دارای مجوز برای ارائه خدمات روانپزشکی هستند. ارائه خدمات روانپزشکی نتیجه خوبی را با خود داشته است.

مراکز زیادی تجارب موفقی را در زمینه درمان روانی بیماران  بر اثر مصرف مواد داشته اند و حتی برخی موارد برای خدمات روانپزشکی خود دارای تجهیزاتی هستند که بتوانند خدمات بهتری را به بیماران هدیه کنند.

مرکز ترک اعتیاد رایگان و روانپزشکی

 

امروز با گسترده شدن خدمات، وسایل، امکانات و کادر متخصص در چند زمینه ( روانپزشکی، بیهوشی، روانشناسی، پرستار، پزشک عمومی و غیره ) به کمک داروها یا بدون استفاده از داروها، سم زدایی، درمان طولانی مدت یا نگهدارنده توانسته اند فعالیت های روانپزشکی خود را به جا بیاورند.

اولین گام ترک اعیتاد رایگان

نخستین گام برای ترک رایگان در یک مرکز ترک اعتیاد رایگان در خانه مشخص کردن مشکل اعتیاد در شخص است.

اگر خواستار عوض کردن زندگی خود ( در صورت اعتیاد داشتن ) یا زندگی نزدیکان خود هستید باید اعتیاد ثابت شود.

زمانی که قادر بودید با موضوع اعتیاد دوستانه برخورد کنید و قبول کنید که به اعتیاد مبتلا شده اید یعنی راه درمان خود را یافته اید و نخستین گام را برداشته اید.

حتی پیش مشاوره و رفتن به یک مرکز ترک اعتیاد به منظور شروع کردن درمان است. فقط یادتان نرود اکثر افرادی که به طرف درمان اعتیاد گام برداشته اند نیازهای متفاوتی را در مقایسه با هم داشته اند.

یعنی چیزی که برای دوست شما که مبتلا به اعتیاد است برای شما که همدرد با او هستید پاسخگو و کارآمد نیست.

مرکز ترک اعتیاد رایگان و روانپزشکی

 

در خوشبینانه ترین حالت برای اطلاع از گزینه های که برای درمان قادرید انتخاب کنید یا بهترین برنامه های که برای درمان نیاز دارید با عضوی از خانواده و یا متخصص مسئله اعتیاد را در میان بگذارید.

شاید خواستار امکانات، مشاوره و یک مرکز درمانی مناسب برای ضمانت سلامت خود نباشید و حتی از اطرافیان بگریزید چون برخورد با شما کار راحتی نیست و انتظار به جای را از دیگران ندارید اما در هر صورت اعتماد کنید.

دور بودن از خانواده برای ترک اعتیاد

گاهی شخص به مرکز ترک اعتیاد مراجعه نخواهد کرد و در بعضی مواقع دور ماندن از خانواده، خانه و محل کار باعث ترک است، فقط کافیست که مدتی را از همه نزدیکان دور بگیرید.

هدف از دور شدن از خانه و کاشانه ترک اعتیاد است. هدف از تنهایی و به وجود آوردن فضایی دنج برای حواس پرت نشدن و بهبود یافتن حال شخصی معتاد است.

علاوه بر توضیحات گفته شده برنامه درمانی گفته شده یک فرصت برای ماندن فرد معتاد در مکانی امن است که اگر به قصد ترک اعتیاد است باید مورد حمایت قرار بگیرد.

 

دور بودن از خانواده برای ترک اعتیاد

اگر در کنار تصمیم خود از یک تیم پزشکی هم کمک بگیرد و حتی اگر امکانش هست از اعضای خانواده خود کمک بگیرد.

حتی اگر نتوانستید از خانواده یا یک تیم پزشکی کمک بگیرید حتما از روانشناس برای درمان راهنمایی بگیرید زیرا اعتیاد مشکلات روانی زیادی را با خود دارد و بیماری های ناشی از اعتیاد دامنه گسترده ای را خواهند داشت که فقط با کمک روانشناس قابل درمان است.

 

Call Now Button