هزینه سم زدایی به روش  Urod

هزینه سم زدایی به روش Urod  برای سال جاری

در نظر گرفتن هزینه سم زدایی به روش  Urod یکی از موضوعات مهم در سم زدایی  Urodاست که باید مطرح شود. زیرا انجام سم زدایی به روش  Urod در هر مرکزی یکسان نیست و متفاوت خواهد بود.مقاله ای که قرار است ارائه شود در رابطه با سم زدایی  Urod یا سم زدایی فوق سریع است. احتمالا شما هم جزء کسانی هستید که سم زدایی Urod را برای سم زدایی در نظر گرفته اید یا مشتاق هستید که اطلاعات جامع تری را در مورد سم زدایی  Urod به دست بیاورید، پس با ما همراه باشید.راه های مختلفی برای درمان اعتیاد موجود است. راه هایی که سر و ته شان به درمان اعتیاد ختم شده و قرار است به وسیله همین راه ها و شیوه ها معتاد از دام اعتیاد بیرون کشید.

هر روشی از سم زدایی به نحوه ی تأثیرگذار است و انتخاب سم زدایی  Urod برای درمان و ترک اعتیاد نیز تأثیر خود را دارد.قبل از مطرح کردن سم زدایی  Urod باید مقدمات لازم برای انتخاب سم زدایی  UROD و گام های موثر در درمان اعتیاد را بررسی کرد.نخستین گام برای انجام دادن درمان اعتیاد انگیزه خواهد بود اما انگیزه تنها کافی نیست و باید عوامل دیگری را نیز در نظر گرفت.از عوامل موثر در رابطه با روش های درمانی اعتیاد، هزینه ها بوده که لازم است به صورت جداگانه شفاف سازی شود.

ما در مجموعه الوکمپ مقاله های بسیار زیادی را در رابطه با هزینه  انواع روش های سم زدایی و هزینه سم زدایی Urod تهیه کرده ایم که مقاله امروز یکی از آن هاست. ما با ارزیابی میزان هزینه سم زدایی فوق سریع اطلاعات کاملی را برای شما آورده ایم که امیدواریم به کارتان بیاید.سم زدایی  Urod را برای همه اشخاص توصیه نخواهیم کرد زیرا ممکن است همه اشخاص مجاز به استفاده از روش فوق سریع ( Urod  ) نباشد. ( حتی شما )پس بهتر است ما را تا آخر مقاله همراهی کنید تا از اطلاعات کامل سم زدایی  Urod بهره مند شوید.

هزینه سم زدایی روش Urod  برای سال جاری

در مورد سم زدایی به روش  Urod بیشتر بدانید

منظور از سم زدایی چیست و آیا سم زدایی به سم زدایی  Urod برای همه مناسب است؟

قبل از توضیح سم زدایی  Urod باید با مفهوم سم زدایی آشنایی داشته باشید. وقتی کامل روش سم زدایی (  Urod ) را درک خواهید کرد که به خوبی درباره اش اطلاعات داشته باشید.پس ما سعی کرده ایم به ساده ترین صورت ممکن معنای سم زدایی و سم زدایی  Urod را توضیح دهیم تا درک بهتری را داشته باشید، پس با ما همراه باشید.در حالت طبیعی بدن انسان عملکرد و روال طبیعی خود را دارد و در صورتی از روال طبیعی خارج خواهد شد که یک عمل غیرعادی را انجام دهد.مغز ما به طور طبیعی برای تسکین درد و آرام کردن ما مرفین تولید می کند که خود عمل تولید مرفین توسط بدن یک روال طبیعی است.گاها ممکن است انسان در زندگی با مشکلاتی روبرو شود که نیاز به وقت بیشتری پیدا کند تا مشکلش حل شود ولی انسان به جای برطرف کردن و باز کردن گره خود ( چاره اندیشی ) شروع به مصرف مواد مخدر و مواد اعتیادآور کند. (معتاد شود. )زمانی که فرد معتاد شود عملکرد  بدن هم بنا بر اعتیادی که پیدا کرده تغییر خواهد کرد. اگر تا کنون بدن وی عملکرد درست و طبیعی خود را داشته، دیگر ندارد و با مشکل مواجه خواهد شد.

با وارد شدن مواد مخدر در بدن، مواد مخدر جذب گیرنده های مغز خواهد شد و بدنی که تا به حال به مرفینی که توسط مغز ترشح شده عادت داشته  از تولید مرفین دست خواهد کشید زیرا هر نوع مخدری که وارد بدن شده، مرفین دارد و مغز را تنبل خواهد کرد یعنی مغز از ترشح مرفین آسوده خواهد شد.( به عبارت دیگر باید گفت که بدن با وجود مرفین حاصل از مصرف مواد نیازی ندارد مرفین تولید کند چون مرفین در بدن وجود دارد. )مرفین وارد شده به روش غیرطبیعی ( استعمال هر گونه مواد مخدر ) موقتی است و با پاک شدن از بدن، بدن دوباره به مرفین نیاز خواهد داشت.شاید با خود بگویید که چه اشکال و ایرادی بر کار بدن وارد شده وقتی حتی مواد مخدر مغز را از تولید کردن مرفین بی نیاز کرده است؟با توصیفات گفته شده ظاهرا مصرف و حتی اعتیاد داشتن به هر نوع مواد مخدری چندان اشکالی ندارد اما زمانی با مشکل مواجه خواهید شد که بدن نیاز به مرفین دارد ( از قبل اثر مصرف مخدر پاک شده ) و احساس بی قراری به خود شما دست داده و چون تحمل بی قراری را ندارید پیش از تولید مرفین طبیعی توسط بدن باز هم مواد مخدر مصرف خواهید کرد.

( ساده تر بگوییم؛ بدن وقتی به مرفین مواد مخدر عادت کند نمی تواند صبر کند تا خودش مرفین بسازد چون تحمل درد نئشگی را ندارد. )با هر بار مصرف بخش های از مغز که مسول تولید مرفین را بر عهده دارد از کار خواهد افتاد چون بدن دیگر نیازی به ترشح مرفین طبیعی نمی بیند.علت درد جسمی توسط معتادان، ترشح نشدن مرفین مغز است و به همین دلیل معتاد ناتوان در ترک کردن و درمان اعتیاد خود است و باید به معتاد کمک شود.بدن شخص معتاد نیاز به گذراندن زمان و وقت است تا مرفین بسازد و تا وقتی که سم مواد مخدر در بدن باشد بدن هرگز مرفین مغز را نخواسته و منظور از سم زدایی زدودن و پاک کردن بدن است.

در مورد سم زدایی به روش  Urod بیشتر بدانید

پاکسازی سریع بدن از مواد مخدر ( روش  Urod  )

سم زدایی به روش   Urod یک نوع روش پاکسازی است که شخصا با مصرف داروهای آگونیست به سرعت بیشتری مواد مخدر را از بدن پاک خواهند کرد.استفاده از داروهای آگونیست خود به سرعت بیشتری سم را در بدن دفع خواهد کرد. روشی چون روش فوق سریع نیازمند چند ساعت زمان است و علائم خماری به شدت در شخص در حال ترک آشکار خواهد شد.علت شدید بودن علائم ترک و خماری وارد شدن مواد مخدر به میزان بالا در بدن شخص است. همان طور که گفتیم علائم خماری بسیار بالاست و هر کسی قادر به تحمل کردن درد خماری با سم زدایی  Urod نیست و به خاطر همین اشخاص در اغلب موارد بیهوش خواهند شد تا بدن شان به خوبی از اعتیاد پاک شود.بیهوشی اشخاص در حین سم زدایی Urod باعث خواهد شد که اشخاص مشکل جسمی و درد خماری را احساس نکنند.اگر از کسانی که از سم زدایی  Urod استفاده کرده اند در مورد درد خماری بپرسید چیزی را به خاطر ندارند یا در مورد خماری چیزی را نخواهند دانست زیرا تجربه اش نکرده اند و فقط در زمان بیهوشی سم از بدنشان خارج شده بدون احساس کردن هیچ دردی.علت استقبال بی شمار اشخاص معتاد از سم زدایی به روش  Urod تجربه نکردن احساس بد خماری است و استقبال بالای معتادان خود باعث شده در مورد هزینه سم زدایی به روش  Urod بیشتر سوال شود. اما میزان هزینه سم زدایی به روش  Urod چقدر است؟

چقدر باید برای روش سم زدایی  Urod هزینه شود؟

سم زدایی به روش  Urod مناسب همه ی اشخاص نیست و هرگز همه اشخاص با پرداخت هزینه سم زدایی  Urod قادر نخواهند بود که از سم زدایی  Urod استفاده کنند.اول از هر چیز قبل از به فکر هزینه بودن، باید ببینید که پزشک متخصص سم زدایی به روش  Urod را برای شما مناسب خواهد دید یا نه؟اگر پزشک بنا بر تشخیص خود یک کار تخصصی سم زدایی را برای شما پیشنهاد کند پس از تأیید شدن، شما باید به فکر هزینه باشید و هزینه لازم را پرداخت کنید تا بستری شوید. ( بعد از انجام اقدامات گفته شده تا هزینه سم زدایی پرداخت نشود، کادر درمانی شما را بستری نمی کنند. )پرداخت هزینه بعد از تشخیص پزشک سم زدایی Urod  برای شما شرط بستری شدن در مرکز است و پس از بستری باید اقداماتی که به شما گفته خواهد شد را انجام دهید تا بدنتان به حالت عادی برگردد و از اعتیاد پاک شود.گفتیم که هزینه سم زدایی  Urod یا هزینه سم زدایی به روش Urod مهم است.بله! هزینه سم زدایی به روش  Urod برای درمان اعتیاد مهم است و زمانی بیشتر پرداخت هزینه روش سم زدایی اهمیت پیدا خواهد کرد که مرکز غیررایگان باشد. ( یعنی شما تا هزینه نپردازید بستری نخواهید شد. )پس میزان هزینه سم زدایی به روش  Urod مهم است و برای همه افرادی که پزشک روش فوق سریع را برایشان انتخاب کرده جای سوال است که چرا هزینه و نرخ سم زدایی به روش Urod یکسان نیست. زیرا هر مکان درمانی در نظر گرفته شده تعرفه خود را دارد و هزینه ها متفاوت است.برای درک متفاوت بودن میزان هزینه سم زدایی  Urod ( هزینه در سم زدایی به روش  Urod ) یک مثال را برای شما آورده ایم. ( مثال زیر یک نمونه خوب برای درک متفاوت بودن میزان هزینه  سم زدایی فوق سریع است. )شخصی را در نظر بگیرید که عمل آنژیو دارد و به همین منظور به بیمارستان دولتی رفته حالا شخص دیگری را در نظر بگیرید که همان عمل را قرار است انجام دهد ولی برای انجام عمل به بیمارستان خصوصی رفته است.

چقدر باید برای روش سم زدایی  Urod هزینه شود؟

مطمئن باشید که فاکتور هزینه ها برای هر دو شخص یکسان نیست و متفاوت است. حتما هزینه های پرداختنی برای شخص دوم بالاتر از شخص اول است چون دولت از بیمارستان های خصوصی حمایت نخواهد کرد و بیمارستان بخش اعظمی یا حتی کل هزینه را به شخص واگذار خواهد کرد.اما شخصی که به بیمارستان دولنی رفته خود بیمارستان زیر نظر دولت است و هزینه های بیمارستان برای شخص بیمار رایگان یا بسیار جزئی خواهد بود.حالا فرض کنید دو نفر به بیمارستان دولتی برای معالجه شدن رفته اند. اولی بیماری سخت تری را نسبت به بیمار دومی دارد، به نظر شما شخص اول با شخص دوم دارای هزینه یکسانی هستند حتی اگر هر دو برای معالجه به یک کلینیک یا بیمارستان دولتی بروند؟خیر، زیرا شدت بیماری اشخاص با هم متفاوت بوده و نیاز درمان نیز متفاوت است.

زمان و ترتیب انجام روش سم زدایی  Urod

حال که با معنا و مفهوم سم زدایی فوق سریع آشنا شدید باید رول انجامش را نیز بدانید. به همین دلیل ما به صورت موردی برایتان آورده ایم.

 • دنبال یک کمپ مناسب باشید.

قبل از هر چیز در جستجوی یافتن یک کمپ مناسب باشید تا به خوبی روش سم زدایی  Urod را که یک نوع حساس از سم زدایی اعتیاد است انجام دهد.

 • پزشک کمپ، بیمار را ارزیابی خواهد کرد.

با ورود شما به کمپ مناسب بعد از انجام گرفتن کارهای پذیرش و شناخته شدن شما به عنوان بیمار در کمپ کارهای مربوط به شما شروع خواهد شد.

اولین کار ارزیابی شدن بیمار که شما باشید است که میزان اعتیاد و وضعیت شما چگونه است.

 • باید آزمایش بدهید.

انجام آزمایشات بعد از ارزیابی و بررسی شما توسط دکتر متخصص بسیار ضروری و لازم است زیرا با انجام آزمایشات سلامتی شما مورد تأیید قرار خواهد گرفت. ( مبادا بیمار به جزء اعتیاد دارای بیماری باشد که برای ترک اعیتاد مشکل ساز شود. )

 • انجام گرفتن روش سم زدایی فوق سریع در صورت سالم بودن.

همان طور که گفتیم انجام آزمایش برای مطمئن شدن سلامتی شخص معتاد است. سم زدایی در صورتی انجام خواهد گرفت که بیمار فقط بیمار اعتیاد باشد نه مریضی یا عارضه دیگری.

زمان و ترتیب انجام روش سم زدایی  Urod

اگر شرط گفته شده ( سلامتی ) تأیید شد سم زدایی فوق سریع برای شخص قابل انجام است.

 • هزینه سم زدایی را واریز کنید.

بعد از مناسب دیدن روش فوق سریع برای شما به شما هزینه پرداختنی کمپ گفته خواهد شد. در مورد هزینه سم زدایی به روش  Urod با کمپ حرف بزنید تا به توافق برسید و مبلغ هزینه را واریز کنید.

 • مشخص کردن نوع و اندازه مصرفی داروی ضداعتیاد

خود مرکز معین خواهد کرد ( با توجه به ارزیابی های که از شما شده ) چه نوع دارویی و چه میزان دارو برای درمان اعتیاد لازم دارید.

 • بستری شوید.

انجام بستری معمولا بنا بر میزان اعتیاد اشخاص است در صورت شدید بودن اعتیاد بستری خواهید شد که البته بستری شدن برای سم زدایی لازم اسات.

بستری در کمپ یا مرکز ترک به معنای شروع به کار شدن کادر درمانی و شروع به درمان شما خواهد کرد.

 • باید بیهوش شوید.

حتما برای بیهوشی شدن الزامی وجود ندارد اما اگر بنا بر تشخیص کادر درمانی بیهوشی برای شما لازم باشد بیهوش خواهید شد. ( معمولا سم زدایی فوق سریع نیازمند به بیهوشی است. )

 • تزریق دارو

خود مرکز برای درمان شما داروهای را تعیین خواهند کرد که باید تزریق کنید.

 • بیهوش شدن

انجام سم زدایی فوق سریع با بیهوشی همراه است و به همین دلیل چند ساعت را بیهوش خواهید بود تا درمان شما انجام شود.

 • از بی هوشی خارج شدن

بعد از اتمام بیهوشی ( برای چند ساعت ) بیدار خواهید شد و دوباره مثل اول هوشیاری کامل خود را در دست خواهید داشت.

 • از عوارض درمان اعتیاد نترسید.

با توجه به سطح اعتیاد و درمان اعتیاد که همیشه با علائم خود همراه بوده است. حتما حالات خماری یا درد بدن را خواهید داشت شاید دردهای گفته شده خوشایند نباشند اما جای نگرانی نیست چون علائم درمان است و به گونه ای نیست که بشود گفت که قادر به تحملش نباشید.

زمان و ترتیب انجام روش سم زدایی  Urod

 • روش فوق سریع انجام گرفته است.

با مرور مراحل متوجه خواهید شد که سم زدایی به روش  Urod را انجام داده اید.

 • ارزیابی سلامت جسمی

برای سلامت بدنی شما، شرایط بدنی شما بررسی خواهد شد.

 • پایان انجام سم زدایی فیزیکی

شما با موفقیت سم زدایی فیزیکی را به اتمام رسانده اید و دیگر نوبت به سم زدایی روحی رسیده است.

 • انجام سم زدایی روحی در روش فوق سریع

درمان اعتیاد شما ادامه دارد یعنی تا کنون شما فقط موفق به انجام سم زدایی اولیه یا فیزیکی شده اید و درمان روانی شما ادامه دارد. در همان کمپ یا مرکزی که هستید به نزد یک روانشناس بروید تا درمان روحی را نیز شروع کنید.همه مراحل گفته شده مراحلی بود که از شروع تا پایان سم زدایی فوق سریع را شامل شده است. دانستیم که عملیات انجام سم زدایی فوق سریع توسط کادر درمانی انجام خواهد شد.اما فراموش نکنید که کادر درمانی علم و تخصص کافی را دارا باشد تا اگر زمانی با یک چالش در انجام درمان اعتیاد روبرو شد تعجب نکند و دست و پای خود را گم نکند برعکس چون با چالش آشنا است بداند که چگونه باید برخورد کند.در ابتدای مراحل سم زدایی به روش فوق سریع گفتیم که یک مرکز معتبر را برای درمان شدن انتخاب کنید تا خیالتان راحت باشد که سم زدایی فوق سریع به خوبی توسط تیم درمانی حرفه ای و متخصص انجام شود.

چند روش برای سم زدایی داریم؟

با بررسی شدن شخص معتاد مشخص خواهد شد که چه روشی برای درمانش موثر است. ما در مقاله مان فقط در مورد سم زدایی به روش فوق سریع با شما سخن گفتیم اما فرض کنید که شخصی که به مرکز ترک برای درمان اعتیاد مراجعه کرده و با بررسی شدن وی توسط کادر درمانی معلوم شده انجام روش فوق سریع برایش مناسب نیست. ( به هر دلیل پزشک سم زدایی  Urod را برای معتاد مناسب نداند. ) به نظر شما باید چکار کنیم؟

سم زدایی فقط روش فوق سریع (  Urod ) نیست بلکه روش های دیگری هست که بنا بر شرایط بیمار دکتر توصیه خواهد کرد. سایر روش های سم زدایی ( به جزء روش فوق سریع ) موارد زیر هستند.

چند روش برای سم زدایی داریم؟

 • سم زدایی با جایگزین کردن دارو

یک روش بسیار مناسب برای ترک کردن اعتیادهای شدید است. اشخاصی که میزان اعتیادشان بالا است باید برای درمان داروی را جایگزین مواد مخدری که مصرف کرده اند کنند تا به مرور بتوانند ترک دهند.

داروی جایگزین همان داروی بوده که برای برطرف کردن سم مواد مخدر در بدن مورد استفاده است.

جایگزینی دارو بدین صورت بوده که خطری برای شخص نداشته باشد و معمولا داروهای جایگزین به شکل قرص، کپسول و شربت است.

یک نکته بسیار مهم در مورد روش جایگزین اعتیادآور بودن داروهای بوده که پزشک برای سم زدایی استفاده خواهد کرد است که فقط برای سم زدایی هر چه سریعتر بدن است و اگر اعتیاد شخص درمان شود مصرف داروها نیز قطع خواهد شد و بدن شخص بعد از قطع مواد مخدر و قطع داروهای ترک اعتیاد تقویت خواهد شد.

 • سم زدایی با کم کردن مقدار مصرف

سم زدایی با کم کردن مقدار مصرف مواد اعتیادآور برای شخص همان روش تدریجی است که آهسته آهسته صورت خواهد گرفت.

برای کم کردن میزان مصرف مواد از سوی دکتر متخصص برای هر شخص با توجه به شدت و نوع اعتیاد برنامه ای تدوین خواهد شد که هدفمند باشد.

کم شدن مقدار مصرف باعث کم شدن شدت اعتیاد خواهد بود تا جای که شخص از اعتیاد پاک شود.

خوبی روش تدریجی تجربه نکردن احساس ناخوشایند خماری است زیرا منع مصرف به یکباره نیست و شخص آزرده نخواهد شد. طول درمان اعتیاد در روش تدریجی حداقل یک ماه و حداکثر چند ماه است و مدت زمان درمان بستگی به وضعیت شخص دارد.

 • سم زدایی بدن نیاز به بستری

سم زدایی بدون بستری همان سم زدایی سرپایی است که نسبت به روش های که گفتیم با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. چون سم زدایی سرپایی یک روش ساده تر است در نتیجه سم خیلی سریع از بدن شخص خارج خواهد شد.

روش سریع به نسبت روش فوق سریع سرعت کمتری را دارد اما در هر صورت روش سریع هم مناسب برخی بیماران است. دوره درمانی روش سریع نیز چند روزه بوده و کمتر از پانزده روز است.

همچنین سم زدایی مواد افیونی دوره کوتاه تری را نسبت به مواد محرک لازم خواهد داشت. یک نکته که در مورد همه روش های مشترک می باشد، مناسب بودن روش برای اشخاص است. ( یعنی تا روشی برای فرد مناسب نباشد نباید استفاده شود. )

همانند سم زدایی  Urod، روش های گفته شده برای همه مناسب نیست و حتما باید دکتر یا پزشک معالج تجویز کند که چه روشی مناسب است و چه روشی مناسب نیست.

شانس موفقیت در استفاده از سم زدایی  Urod

تمامی روش های گفته شده درصد موفقیت خود را دارند. میزان موفقیت هر روش سم زدایی طبق اعداد و ارقام اعلام شده است با تحقیقاتی که در کمپ های متفاوت از جمله مجموعه الوکمپ صورت گرفته نیز آمارهای مختلفی از درصد موفقیت روش های سم زدایی به دست آمده است.

شانس موفقیت در استفاده از سم زدایی  Urod

آمارهای ریز و درشتی که قضاوت در مورد شانس موفقیت روش های سم زدایی را سخت کرده است.  اما به هر حال سعی کرده ایم دو مورد از آمارهای که به دست آمده را ارزیابی و برایتان شرح دهیم.

 • آمار مربوط به یکی از شهرهای شمالی نشان داده که استفاده از سم زدایی فوق سریع همه اشخاص را درمان کامل نخواهد کرد و اشخاص به اصطلاح درمان شده بعد از مدتی دوباره به اعتیاد روی گردانده اند.
 • یکی دیگر از مطالعات در شهرهای غرب کشورمان میزان بازگردانده شدن به اعتیاد در روش فوق سریع را درصد ناچیزی اعلام کرده و تعداد زیادی در استفاده از روش سم زدایی فوق سریع موفق بوده اند یعنی ترک همیشگی را با روش فوق سریع داشته اند.

بله! آمارها در مورد روش فوق سریع ضد و نقیض است و به همین دلیل به طور حتم و با صراحت هرگز نمی شود گفت که روش فوق سریع مفید با مضر است؟

به هر حال طبق تحقیقات انجام شده نتایج جالبی به دست آمده که برای شما شرح خواهیم داد. درمان اعتیاد به عوامل مختلفی وابسته است و به همین دلیل در ادامه عوامل مختلف و البته موثر در درمان اعتیاد را برای شما آورده ایم.

 • چه نوع مرکزی است؟

دقت کنید که مرکز ترک اعتیاد چه نوعی است. ( خصوصی، دولتی یا فوق خصوصی است. ) زیرا هزینه سم زدایی  Urod در هر مرکزی فرق دارد و معمولا در مراکزی که به صورت دولتی اداره شده اند پایین تر از دیگر مراکز است.

 • چقدر اعتیاد دارید؟

میزان اعتیاد روی مقدار مصرف و نوع دارو و حتی دوره درمان ( بستری ) موثر است. هر کدام از موارد نام برده نقش به سزایی در میزان هزینه سم زدایی فوق سریع دارد.

 • چه داروی لازم است؟

هر درمانی داروی خود را لازم دارد. بسته به وضعیت بیمار نوع داروهای درمانی متفاوت خواهد بود و به همین دلیل قیمت ها نیز متفاوت است.

 • چه مقدار دارو لازم است؟

دانستیم که میزان اعتیاد روی مقدار مصرف دارو تأثیر دارد.

 • وضعیت سلامت شخص

میزان سالم بودن فرد از نظر اعتیاد روی هزینه موثر است. اگر شخصی به خوبی از سلامت برخوردار نباشد سم زدایی  Urod چندان روش مناسبی برای وی نیست. زمانی از روش فوق سریع برای سم زدایی کردن استفاده خواهد شد که شخص از نظر سلامتی در سطح بالایی باشد.

 • امکانات مراکز ترک اعتیاد

امکانات هر مرکز با مرکز دیگر فرق دارد.

 • درمان های مکملی

منظور از درمان های مکملی استفاده از دو روش و یا ترکیب کردن دو روش برای درمان اعتیاد است. مثلا دارودرمانی با روان درمانی همراه باشد.

چه مرکزی را برای سم زدایی  Urod انتخاب کنیم؟

فکر نکنید که اگرسم زدایی به روش   Urod را انتخاب و هزینه را پرداخت کردید کار تمام شده است.

چه مرکزی را برای سم زدایی  Urod انتخاب کنیم؟

هرگز گمان نکنید که سلامتی کامل را به دست خواهید آورد اگر از سم زدایی قوی چون سم زدایی فوق سریع استفاده کنید زیرا اکثریت مراکزی که از روش فوق سریع استفاده می کنند فقط برای کسب سود است و امکانات و تخصص را در نظر نگرفته اند پس یک مرکز مناسب ( مجموعه الوکمپ ) را انتخاب کنید تا با مشکلات زیر مواجه نشوید.

 • اوردوز شخص معتاد

با پاک شدن سموم اگر شخص مثل قبل مصرف داشته باشد اوردوز خواهد کرد چه برسد به میزان بیشتر.

 • بازگشت اعتیاد

شخص به اعتیاد برمی گردد چون از ادامه پاکی ناامید و حتی دلسرد شده است.

 • سایر مشکلات در زمان سم زدایی

در صورتی که وضعیت بیمار توسط مراکز کمپ ترک اعتیاد به خوبی مورد بررسی قرار نگرفته باشد ممکن است بیمار دچار مشکل جدی و حتی مرگ شود.

تماس با کارشناس (کلیک کنید)